Piękno, które przyciąga.
Efekty które cieszą.
Kosmetyka Sankowska Kosmetologia Estetyczna
w Poznaniu
Slider
Piękno, które przyciąga.
Efekty, które cieszą.
Kosmetyka Sankowska
Kosmetologia
Estetyczna w Poznaniu
Slider

Piękne i zadbane paznokcie, idealny makijaż, który przetrwa dzień i noc oraz nieskazitelna cera, jeśli właśnie tego pragniesz i oczekujesz po wizycie w salonie piękności to trafiłaś w odpowiednie miejsce.

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych linergistek, stylistów paznokci i kosmetyczek zapewni Ci wysoką jakość usług z naszej bogatej oferty. Bez względu na to, czy chcesz jedynie delikatnie wyregulować brwi, zrobić masaż twarzy, a może wykonać manicure hybrydowy, to gwarantujemy, że końcowy efekt Cię zadowoli, a korzystna cena ucieszy. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Wybierz coś dla siebie i umów się na wizytę w naszym salonie w Poznaniu!

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Sylwii Sankowskiej to bogactwo usług. Owszem, nie wszystkich potrzebujesz, nie każda jest Ci potrzebna w danym momencie. Jednak są też takie, w których się specjalizujemy i nie znajdziesz ich tak wykonanych w innych salonach.

Makijaż permanentny, manicure hybrydowy oraz oryginalny zabieg redukcji masy tkanki tłuszczowej to zabiegi wymagające dokładności, użycia odpowiednich produktów i dużego doświadczenia linergistek oraz kosmetologów. Przekonaj się, że w naszym Gabinecie pracują profesjonaliści.

Manicure hybrydowy. Efektowna i trwała stylizacja paznokci zapewniająca piękny wygląd na kilka tygodni.

To rozwiązanie idealne dla aktywnych kobiet, które nie mają czasu na wykonywanie manicure co kilka dni. Zapomnij o odpryskach i nietrwałym lakierze. Zabieg wykonywany jest na naturalnej płytce paznokcia, co gwarantuje brak uszkodzeń. Na dodatek manicure hybrydowy nie osłabia płytki paznokcia i może być powtarzany regularnie.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej oraz nieinwazyjny lifting twarzy.

MAXIMUS TRILIPO™ to system modelowania sylwetki oraz poprawy kondycji skóry. Maximus jednocześnie stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Pozwala to w łatwy i bezbolesny sposób zredukować tkankę tłuszczową, poprawić napięcie skóry oraz dokonać drenażu limfatycznego. MAXIMUS TRILIPO™ łączy w sobie trójpolarną falę radiową (TriLipo RF) oraz dynamiczną aktywację mięśni (TriLip DMA). Obie technologie pracują jednocześnie przy użyciu jednej głowicy o trzech różnych rozmiarach (mała, średnia, duża). Dzięki temu zabiegi są efektywne na wszystkich obszarach ciała i twarzy.

Makijaż permanentny

Mikropigmentacja, zwana także makijażem permanentnym, to wyjątkowy zabieg, który powinien skutkować przede wszystkim pełnym zadowoleniem Klientki.

Kosmetologia Estetyczna Sylwii Sankowskiej to miejsce na mapie Poznania, w którym od 2014 roku przez sześć dni w tygodniu oferujemy najnowsze rozwiązania z zakresu kompleksowej pielęgnacji urody.

Stworzyliśmy to miejsce, aby nasi Klienci pod jednym adresem znaleźli wszystko, czego potrzebują. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy w kosmetologii, pielęgnacji urody, stylizacji paznokci oraz makijażu. Szkolimy się, rozwijamy, podnosimy umiejętności, żeby stale dostarczać najlepsze rozwiązania w dziedzinie dbania o urodę. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm, dlatego korzystamy z markowych kosmetyków od najlepszych światowych producentów jak pHformula, Mesoestetic, Dermomedica, Chantarelle, Indigo, Gehwol.

Partnerzy

Kosmetyka Sankowska
Teofila Mateckiego 4A / 17
60-689 Poznań
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 9:00 - 14:00